Geniş açıklı sanayi yapıların taşıyıcı sistemlerini oluşturmak amacı ile kullanılan kolon, çatı makası, aşık ve oluk elemanları.
Her türlü yapı ve inşaatta betonun korozyon etkisinden korunması.
Yapıların iç ve dış ısı yalıtımı
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan, gizli harç cepli, yatay delikli, çift tarafı EPS takviyeli kompozit ısı izolasyon tuğlası
Taşıyıcı olmayan iç ve dış duvarlarda kullanılan (250*250*235) mm ebadında hafifletilmiş ısı ve ses izolasyon tuğlası

 

 

TARAFSIZLIK BEYANI

 

İnşaat Teknik Değerlendirme ve Bilimsel Araştırma Kurumu,  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) katılımlarıyla kurulmuş bağımsız bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

 

Kurum bu yapısı ile taraflardan tamamen bağımsız olup, Ulusal Teknik Onay / Avrupa Teknik Değerlendirme belgelendirmesi yaptığı hiçbir ürün veya eşdeğer ürünlerin tasarımı, üretimi, tedariki, kurulumu, sahipliği, kullanımı veya bakımı ile ilgili hiçbir ilişkisi olamaz.

 

 

Ulusal Teknik Onay / Avrupa Teknik Değerlendirme hizmetleri çerçevesinde yer alan tüm yöntem ve prosedürler, müşteri ve/veya ürün farkı gözetmeksizin daima tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik esas alınarak uygulanır.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com